Świetlica Team

Przywoływacze z BB, łączta się!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-16 10:59:57

JohnHobbes
Administrator
Dołączył: 2016-12-16
Liczba postów: 5
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Witam!

Uszanowanie drodzy gracze! Ubiegły sezon dał mi nieco do myślenia, uznałem że bez zintegrowanego, zgranego teamu nie ma sensu brnąć dalej w tę grę z wiadomych przyczyn  -  ogrom małolatów, noobów, chamów itp.

Stąd też założyłem nasze forum - miejsce na którym będzie można zawsze popierdaczyć o LoL'u, ustawić się na gierkę, zgadywać się na jakieś dłuższe wspólne posiedzenia, oraz analizować nasze gry a co za tym idzie - doskonalić się zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.

Sporo meczy razem zagraliśmy, z reguły każdy latał na randomowych pozycjach, a budując team warto byłoby jednak określić się, na jakiej pozycji chcemy grać na stałe.(w kolejkach rankingowych)

Aktualnie trwa przedsezon, a więc rankedy prócz jakiejśtam skromnej nagrody od RIOT w postaci skórki czy tam totemu. Po przedsezonie ruszy sezon, i mam nadzieję że forum pomoże nam się na sezon przygotować.

Żeby nie było - to nie oznaka maniaczenia tudzież desperacka próba zbudowania team'u - po prostu jak już gramy, to można ten chaos nieco uporządkować i zdobyć rangi adekwatne do umiejętności. 

Oby nam się !!

Johny aka Dżimi

Offline

#2 2016-12-16 14:51:39

UnderCTRL
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-16
Liczba postów: 4
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Witam!

Bardzo dobra inicjatywa , popieram [dblpt])

Ostatnio edytowany przez UnderCTRL (2016-12-16 14:52:45)

Offline

#3 2016-12-16 17:26:34

Valiu
Użytkownik
Skąd: Biały Bór/Gdynia
Dołączył: 2016-12-16
Liczba postów: 5
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Witam!

Jeszcze utwórzmy fanpejdż na fejsie dla naszych fanów ;D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
test123 - mydrops - wyspa-ls - africarp - japancarsproject